1 rezultate

Case de vânzare în Zimandcuz

Casă 6 camere - la roșu - Zimandcuz, Arad – COMISION 0

99,000 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
Zimandcuz
237 mp
2011

Casă nouă gata de mutat, în Tisa Nouă, la 14 km de Arad

139,900 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Tisa Noua
95 mp
2022

Casa 4 camere P+M - Via Carmina, Vladimirescu - COMISION 0

169,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Vladimirescu
112 mp
2013

Casa 5 camere - Cartierul Functionarilor - Teren 421 mp - COMISION 0

239,000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Functionarilor, Arad
124 mp
1950

Casă spațioasă cu teren generos în Felnac – la 18 km de Arad

115,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Felnac
145 mp
2001

Casă de vânzare – Via Carmina, Vladimirescu -zonă rezidențială premium

230,500 € TVA inclus

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Vladimirescu
129 mp
2015

Casă din cărămidă cu 8 camere – zonă liniștită, LIPOVA

115,000 € TVA inclus

Casă / Vilă cu 8 camere de vânzare
Nord-Est, Lipova
180 mp
1980

VILĂ MODERNĂ CU PISCINĂ, SAUNĂ- COMISION 0% – ARADUL NOU

325,000 € TVA inclus

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Aradul Nou, Arad
230 mp
2007

Casă nouă 2025 cu terasă rooftop – 5 camere, design modern, în Gai

260,000 € (negociabil) TVA inclus

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Gai, Arad
111 mp
2025

Vilă nouă cu terasă panoramică – design premium, 4 dormitoare, în Gai

260,000 € (negociabil) TVA inclus

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Gai, Arad
111 mp
2025

VÂNDUT! Casă de vanzare cu 3 camere in Chisineu Cris

65,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Central, Chisineu-Cris
98 mp
1955

Casă finisată + casă în construcție, la același preț!

65,000 €

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Seleus
82 mp
1960

Casă în Vinga – restaurată Integral 2025 | 3 camere | utilități

85,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Vinga
120 mp
1950

Casă modernă (2021) – Priveliște panoramică spre Lunca Mureșului

119,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Frumuseni
176 mp
2021

Vilă 5 camere Grădiște | 2 corpuri | 0% comision. Preț negociabil!

270,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Gradiste, Arad
221 mp
1980

ACASA | Agenție imobiliară, Agenție imobiliară Arad, va ofera 345 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Arad, terenuri de vânzare Arad, apartamente de vânzare Arad, apartamente de vânzare Arad, UTA sau case vile de vânzare Arad.