48 rezultate

Apartamente de vânzare în Arad, zona UTA

Deasupra orașului: Penthouse-ul tău în ARED City, zona IMAR

204,161 € TVA inclus

Apartament cu 3 camere de vânzare
UTA, Arad
71 mp
2026

Apartament nou ARED, 44 mp utili – Direct de la dezvoltator

119,242 € TVA inclus

Apartament cu 1 camere de vânzare
UTA, Arad
44 mp
2026

Apartament nou, cu 2 camere - ARED – Direct de la dezvoltator

128,324 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
40 mp
2026

Apartament 2 camere – ARED IMAR | Bloc nou R39 | Direct de la dezvo

127,699 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
40 mp
2026

Apartament nou complex ARED - Direct de la dezvoltator

137,004 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
44 mp
2026

Apartament nou complex ARED City - Direct de la dezvoltator

139,929 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
52 mp
2024

Apartament nou – direct de la dezvoltator | Ared City – Zona IMAR

80,720 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
40 mp
2026

Penthouse in R39– direct de la dezvoltator, fără agenție! Ap.55

106,972 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
46 mp
2025

PRET NOU! Apartament 2 camere ARED UTA cu balcon 16 mp - COMISION 0

88,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
56 mp
2010

Panorama exclusivista penthouse ARED IMAR bloc R39 comision 0%

97,150 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
45.91 mp
2026

Apartament in cel mai nou bloc ARED RED9, fără agenție - comision 0

115,644 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
52.32 mp
2025

Apartament nou complex ARED - Comision 0%

97,671 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
40 mp
2026

The Private Garden Residence: Unicitate și Distincție în ARED City

242,921 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
UTA, Arad
87 mp
2026

2 camere „ușor de închiriat” în Arad? Da! Există! Ared City! Sună Acum

80,720 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
40 mp
2026

Apartament 2 camere în ARED CITY, parcare inclusă | Finalizare 2026

91,248 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
UTA, Arad
44 mp
2026

ACASA | Agenție imobiliară, Agenție imobiliară Arad, va ofera 341 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Arad, terenuri de vânzare Arad, apartamente de vânzare Arad, apartamente de vânzare Arad, UTA sau case vile de vânzare Arad.